Trele Morele

Imprezy z Trele Morele

Eventy firmowe

Każda impreza jest inna, tak jak każda firma jest inna. Uwielbiamy realizować standardowe atrakcje (malowanie twarzy, baloniki, dmuchańce, bańki mydlane, tańce integracyjne, żywe maskotki, mini place zabaw, itp.). Jednak naszym żywiołem są imprezy z tematem, gdzie scenariusz podporządkowujemy pod Twoje hasło. Rozpiszemy i poprowadzimy grę terenową, przedstawienie, zawody, warsztaty, wszystko po to, aby nasze animacje w 100% wpasowały się w Twój event. Nie boimy się sceny i mikrofonu, dobrze dogadujemy się z zapleczem technicznym, lubimy działy marketingu i agencje eventowe.

Pikniki i festyny w plenerze

Impreza na świeżym powietrzu to nie tylko event firmowy, ale także zabawy wiejskie, gminne, dożynki, spotkania osiedlowe, działkowe, integracyjne i tak dalej, i tak dalej. Tam gdzie dzieci i rodzice na pewno będziemy potrzebni.

Imprezy szkolne i przedszkolne

Duża sala, dużo dzieci i dużo nóg to roztańczenia – wspaniały widok i zadanie do wykonania. Nasze bale karnawałowe są bardzo intensywne, nasz Mikołaj wesoły, zabawny i roztańczony. Nasze bańki największe na świecie, a warsztaty najciekawsze w powiecie. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdą placówką edukacyjną. Dla Trele Morele numer jeden to bezpieczeństwo oraz ciekawe, kreatywne i zabawne animacje dla dzieci i młodzieży w każdym wieku.

Email

Napisz do nas, codziennie sprawdzamy pocztę!

Kontakt

Lubimy rozmawiać, zadzwoń i dopytaj

Adres e-mail

Adres

Jelcz Laskowice

Telefon do nas

667 428 728